SuperFury.pl

Długopisy z nadrukiem na happeningach

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Happeningi organizuje się z wielu powodów. Celami tych przedsięwzięć mogą być konkretne wartości czy idee oraz ich propagowanie, mogą to być akcje polegające na zbiórce funduszy na szczytny cel, mogą wreszcie występować happeningi poparcia konkretnych osób lub grup, np. dla partii politycznych. W każdym tego rodzaju przedsięwzięciu istotną rolę odgrywają gadżety z nadrukami, które pomagają przyciągać uwagę przechodniów. Gadżetami tymi mogą być np. baloniki, elementy odzieży, czy długopisy. Rozmaite nadruki na tego rodzaju gadżetach, pomagają promować daną ideę. Długopisy należą do najpopularniejszych przedmiotów wykorzystywanych w takich celach.

Długopisy z nadrukiem mogą być rozprowadzane na happeningach w rozmaity sposób. Można je po prostu rozdawać przechodniom. Jest to metoda najpopularniejsza, ale też najskuteczniejsza, ponieważ nie wymaga od przechodnia żadnego zaangażowania, nie musi on brać udziału w happeningu, a jednocześnie zapozna się z ideą lub wartością, która jest w ten sposób promowana.

Długopisy z nadrukiem mogą także stanowić nagrodę w różnorodnych konkursach organizowanych w ramach danego przedsięwzięcia. Konkursy takie mają na celu przyciągnięcie uwagi większej liczby osób, w tym także najmłodszych. Dzieci są bardzo chętne do brania udziału w konkursach, szczególnie natomiast, jeśli można dzięki temu zdobyć nagrodę.

długopisy z nadrukiem, metalowe lub plastikowe, stanowią przedmiot bardzo dogodny do rozprowadzania, ponieważ są przedmiotami codziennego użytku, co oznacza, że każdy obdarowany odniesie korzyść z jego posiadania. Rzecz jasna nie jest to korzyść duża, w sensie finansowym, ale nie o kwestie finansowe chodzi w akcjach typu happening. Jeśli natomiast długopis taki ma być trwały i posłużyć osobie obdarowanej jak najdłużej, jednocześnie propagując konkretną ideę, powinny to być przedmioty metalowe.

Treść nadruku na takich długopisach nawiązuje do tematyki, w jakiej obraca się dane przedsięwzięcie. Najczęściej jest ona wyrażona w formie krótkiego hasła lub sloganu.

Tagi: , ,

© 2016 - 2021 SuperFury.pl